Dziwnów noclegi, informacje, wczasy w Dziwnowie.

Bobolin

Bobolin plaża

Bobolin to niewielka miejscowość wczasowa w gminie Darłowo, zlokalizowany między Darłowem (5 kilometrów) a Dąbkami (3 kilometry). Bobolin stanowi część uzdrowiska Dąbki. Leżący pośród lasów iglastych, w oddaleniu od dużych miast, z czystymi plażami. To idealne wprost miejsce do spędzenia urlopu dla osób z dziećmi i wszystkich, którzy szukają spokoju.

To także wspaniałe miejsce do wycieczek rowerowych – przez Bobolin przebiega kilka tras rowerowych – oraz spacerów. W miejscowości znajduje się także gospodarstwo agroturystyczne ze stadniną koni. Można tutaj jednocześnie odpocząć nad morzem oraz skorzystać z jazdy konnej albo wziąć parę lekcji hippiki.
Bobolin ma również dostęp do plaży. Od głównej trasy przechodzącej przez Bobolin, łączącej Darłowo z Dąbkami, do do brzegu morskiego jest mniej więcej kilometr. Jednak część obiektów noclegowych znajduje się bliżej brzegu morskiego. Tutejszy piaszczysty brzeg jest szeroki, piaszczysty i nie jest na nim zbyt tłumnie. Na plaży znajdują się również betonowe bunkry. Zejście na plażę prowadzi chodnikiem przez las sosnowy.
W samej miejscowości nie ma zbyt wielu sklepów ani obiektów gastronomicznych – zawsze można udać się do nich do sąsiedniego Darłowa bądź Dąbek. Za to baza turystyczna to zazwyczaj domki wakacyjne, domy wypoczynkowe, oferujące pokoje i kwatery oraz gospodarstwa agroturystyczne. Więcej informacji o miejscowości, ofertę prezentującą noclegi w Bobolinie znajdziesz na stronie: http://www.bobolin.net.pl.

Polecamy

Noclegi nad morzem

domki i pokoje nad morzem