Dziwnów noclegi, informacje, wczasy w Dziwnowie.

Dziwnówek

Dziwnówek

Jadąc na wsch. z miejscowości Dziwnów drogą nr 102 po przebyciu ok 3 km znajdziemy się w Dziwnówku. Dziwnówek to nieduża wieś turystyczna umiejscowiona między brzegami Morza Bałtyckiego i Zatoki Wrzosowskiej będącej północną częścią Zalewu Kamieńskiego.

Wskutek tej międzyakwenowej lokalizacji Dziwnówek cieszy się powodzeniem wśród entuzjastów wszelakich dyscyplin sportów wodnych a także wędkarzy. W miejscowości Dziwnówek nie spotkamy wielu zabytków architektury, za to oczekuje nas czysta, rozległa oraz piaszczysta plaża. Wakacyjne kąpielisko to ok. 400 metrów wybrzeża Morza Bałtyckiego.
Dziwnówek umiejscowiony jest na skrzyżowaniu dwóch dróg wojewódzkich – 102 Trzebiatów – Międzyzdroje i 107 do miejscowości Kamień Pomorski. Dzięki tej lokalizacji można dostać się do Dziwnówka nie wyłącznie osobowym autem, lecz również autobusem. Korzystając z autobusów można także bez trudu zwiedzać sąsiednie miasta: Międzyzdroje, Kołobrzeg, Kamień Pom. czy Szczecin.
Dla turystów przygotowano w centrum letniska a także w okolicach miejscowości Dziwnówek noclegi w dużym wyborze. Prócz bogatej bazy noclegowej, miejscowość ta posiada również funkcjonującą głównie latem bazę gastronomiczną i rozrywkową.
Niejednokrotnie nagradzano w ogólnokrajowych konkursach tutejsze kempingi, ośrodki wypoczynkowe, pokoje i domy gościnne jak również domki W Dziwnówku każdy wczasowicz wybierze coś dla siebie.
Bogatą ofertę noclegów w Dziwnówku znajdą Państwo na stronie www.dziwnowek.pl/noclegi/wszystkie

Polecamy

Noclegi nad morzem

domki i pokoje nad morzem